ריקיס קייקס עוגות חתונה Riky's Cakes

לוגו של ריקי'ס
כדור המשך לאב קונדיטור, ביליתי את רוב ילדותי בין מתכון לעוגה. בשנים האחרונות גיליתי שאין אושר גדול יותר מלשמח אנשים, בייחוד כאשר אני משלבת את שני הדברים האהובים עלי שהם אפיה ועיצוב. העוגות נעשות אצלי באהבה גדולה והן לא רק יפות אלא גם מאוד טעימות והן מגיעות במבחר טעמים מיוחדים. ישנה אפשרות לעוגה של 10 קומות(!) ולעיצובים גרנדיוזים ומרשימים.

הכל התחיל בארה”ב שם גרתי ונחשפתי לעולם העוגות המעוצבות  תוך כדי התאהבות החלתי לעסוק בתחום ומשם נולד העסק Riky's cakes. כדור המשך לאב קונדיטור, ביליתי את רוב ילדותי בין מתכון לעוגה. בשנים האחרונות גיליתי שאין אושר גדול יותר מלשמח אנשים, בייחוד כאשר אני משלבת את שני הדברים האהובים עלי שהם אפיה ועיצוב.

העוגות נעשות אצלי באהבה גדולה והן לא רק יפות אלא גם מאוד טעימות והן מגיעות במבחר טעמים מיוחדים. חשיבות התוצר הסופי מאוד משמעותיות בעיני ואני מעורבת בכל עוגה עד לפרט הקטן ביותר, במתן דגש על רמת גימור גבוהה ועבודה נקייה. ההתמחות שלי היא בעוגות רבי קומות, עוגות יוקרה, שולחנות קונספט מתוקים ופרוייקטים מאתגרים.

ריקי מכינה עוגות חתונה קלאסיות ומרשימות, מעוצבות לפי בחירת הלקוח בהתאמה אישית ובמקצועיות מירבית. כל לקוח מקבל ממנה את מרב תשומת הלב וירידה לפרטים עד לקבלת התוצאה המושלמת.

אתם תחלמו, וריקי תגשים לכם את החלום.

ישנה אפשרות לעוגה של 10 קומות(!) ולעיצובים גרנדיוזים ומרשימים.

הסטודיו נמצא במושב תלמי מנשה, ליד ראשון לציון.

כל העוגות כשרות פרווה בהשגחת הרבנות הראשית. יש אפשרות לכשרות בד"ץ העדה חרדית.

צרו קשר עם ריקיס קייקס עוגות חתונה Riky's Cakes

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!