איי לאב קפקייקס – I love cupcakes – עוגות חתונה

לוגו של I love cupcakes
דניאל לוי החליטה להקים את הקונדיטוריה לאחר שעלתה לארץ בשנת 2008. לאחר שנים של אפיה וחגיגה עם המתוקים האהובים עליה היא החליטה שהדבר חסר לה בחייה החדשים בישראל. היא החליטה להקדיש את חייה לעולם האפייה ולהמציא בעצמה את המתכון המושלם. הקאפקייקס והעוגות באיי לאב קאפקייקס עשויים אך ורק מהרכיבים האיכותיים והטריים ביותר - וזו הסיבה לטעמם המשובח.

איי לאב קאפקייקס היא קונדיטוריית הקאפקייק הראשונה בישראל אשר נפתחה בראשית 2010 בתל אביב. זוהי קונדיטוריה כשרה חלבית המתמחה באפיית קאפקייקס ועוגות. 

היוזמת והבעלים – דניאל לוי החליטה להקים את הקונדיטוריה לאחר שעלתה לארץ בשנת 2008. לאחר שנים של אפיה וחגיגה עם המתוקים האהובים עליה היא החליטה שהדבר חסר לה בחייה החדשים בישראל. היא החליטה להקדיש את חייה לעולם האפייה ולהמציא בעצמה את המתכון לקאפקייקס המושלם. בדיוק כמו הקאפקייקס עליהם גדלה במולדתה באנגליה. הקאפקייקס והעוגות באיי לאב קאפקייקס עשויים אך ורק מהרכיבים האיכותיים והטריים ביותר – וזו הסיבה לטעמם המשובח.

איי לאב קאפקייקס מציעה סדנאות לקישוט קאפקייקס –  אידאלי עבור מי שמעוניין ללמוד על קישוט עוגות או למי שרוצה להעשיר את מסיבות ימי ההולדת שלו ושל ילדיו בתוכן מקורי כיפי, טעים ולא שגרתי! 

צרו קשר עם איי לאב קפקייקס – I love cupcakes – עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!