ארטקייק עוגות חתונה ArtCake

עוגת חתונה של ArtCake
ערב החתונה. האולם ערוך ומוכן. הכלה זורחת בשמלתה הלבנה, החתן בחליפת כוכב הקולנוע שלו. . וליד הכניסה, היא עומדת לה בשיא תפארתה. עוצרת נשימה אבל באותה מידה צנועה. מלאת הוד ואצילות, עדינה וחיננית כל כך. הבזקי פלשים מבזיקים שוב ושוב, אך לה לא אכפת. היא יודעת שבערב כזה אף אחד לא נותר אדיש כשהוא מביט בה. בכל זאת…. היא עוגת חתונה.

על ענת מספרים שנולדה עם מערוך ביד…

"אני אופה מאז שאני זוכרת את עצמי. המטבח והתנור תמיד משכו אותי בחבלי קסם. הבצק הרך הנענה לאצבעות, חומרי הגלם המתערבלים והופכים למרקם אחד, הניחוח שאין דומה לו, של עוגה נפלאה שזה עתה נאפתה.
האהבה שלי הפכה למקצוע, עם אפיית עוגת החתונה הראשונה לאחי וגיסתי, שהצליחה מעבר למצופה…

הסטודיו שלנו מקדיש את כל פעילותו לאפיית עוגות חתונה, מכיוון שבהן אני רואה את פסגת עבודתי ושאיפותיי כקונדיטורית. אין כמו עוגות חתונה לפתוח מרחב גדול וקסום לדמיון, ליצירה וליכולות המקצועיות המיוחדות.
עוגות חתונה מסמלות עבורי את כל הטוב, היפה והאופטימי שבחיים. אני נהנית ומתרגשת להכיר זוגות נישאים, לשמוע את סיפורים, להתוודע לאישיות המיוחדת ולסגנון האישי, ולגבש רעיונות וטעמים מפתיעים לעוגת חתונה שתשקף את האני המיוחד של כל זוג וזוג".

רעיונות וטעמים נרקמים, מחשבות לובשות צורה על הנייר, חומרי גלם משובחים נרכשים, והסטודיו מוכן לעוד הפתעה מתוקה.

סטודיו ArtCake מציע לכם שלל עוגות חתונה אמנותיות ורב קומתיות, במגוון עשיר של סגנונות וטעמים: עוגות מעוצבות לבנות וחגיגיות עוגות צבעוניות ססגוניות ומרהיבות עוגות מיוחדות מבצק סוכר עוגות עם פיסולי חתן וכלה בדמותכם עוגות מעוטרות בשלל פרחים צבעוניים או מפלי ורדים בכל צבע וגוון שתבקשו ועוד…

עוגת החתונה שלכם, על פי ArtCake:

מקורית. מתכוני העוגות מקוריים ומיוחדים, פרי עבודה, רקיחה וטעימה של שנים. גם את הקונפיטורות לציפוי העוגות רוקחים במקום, ממיטב הפירות.

טעימה. הבעת הפנים של האורחים שיטעמו מהעוגה תאמר הכל…  העוגות, מעבר להיותן יפות ומרשימות מאוד, מצטיינות בטעם משובח, שמקורו בתשומת לב רבה לטעמים ולמרקם ובהקפדה על חומרי הגלם האיכותיים ביותר.

אישית. כל עוגה היא "צלמם ודמותם" של החתן והכלה. ביחד נגבש רעיונות מצוינים וניצור עוגה ייחודית, מהממת ביופיה, עם טעמים שיישארו בלבכם לעד.

הסטודיו נמצא בכפר סבא ועושה משלוחים לרוב חלקי הארץ. העוגות כשרות אך אין לסטודיו תעודת כשרות.

צרו קשר עם ארטקייק עוגות חתונה ArtCake

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!