שורוגה – עוגות חתונה

עוגות חתונה של שורוגה
שורוגה חלום מתוק שמתגשם, שמי נטע אלוני קונדיטורית בוגרת אסטלה, מעצבת עוגות ובעלת סטודיו שורוגה. הקמתי את שורוגה לפני כ 10 שנים מתוך תשוקה לאומנות, ליצירה, לאפייה ומתוך הרצון לשמח ולקחת חלק בשמחותהם של אנשים. עוגות החתונה בעיצובי הן גבוהות, מרשימות וחגיגיות במיוחד, כי יום מיוחד דורש עוגה מיוחדת. אשמח להכין עבורכם עוגה שתעלה על כל דמיון. עוגה שתעוצב בדיוק כפי שחלמתם. אני גאה בעיצובים המרשימים של העוגות שלי ומשקיעה בהם את כל הלב והנשמה, בכל עוגה מושקעות שעות של תכנון, עיצוב ויצירה.

שורוגה חלום מתוק שמתגשם, שמי נטע אלוני קונדיטורית בוגרת אסטלה, מעצבת עוגות ובעלת סטודיו שורוגה. הקמתי את שורוגה לפני כ 10 שנים מתוך תשוקה לאומנות, ליצירה, לאפייה ומתוך הרצון לשמח ולקחת חלק בשמחותהם של אנשים.

עוגות החתונה בעיצובי הן גבוהות, מרשימות וחגיגיות במיוחד, כי יום מיוחד דורש עוגה מיוחדת. אשמח להכין עבורכם עוגה שתעלה על כל דמיון. עוגה שתעוצב בדיוק כפי שחלמתם.
אני גאה בעיצובים המרשימים של העוגות שלי ומשקיעה בהם את כל הלב והנשמה, בכל עוגה מושקעות שעות של תכנון, עיצוב ויצירה.
כל העוגות נאפות ומעוצבות באהבה רבה, מחומרי גלם איכותיים ומשובחים, תוך הקפדה על איכות וטריות וברמת גימור, דיוק ועיצוב גבוהה, ובנוסף לא מתפשרים על הטעם!!
בשורוגה השמיים הם הגבול. ביחד נעצב את עוגת החלומות שתתאים בדיוק עבורכם.

שורוגה נמצאת במודיעין ומקבלת הזמנות מכל הארץ, ניתן להזמין עוגות בטעמים שונים ומגוונים, עוגות ללא גלוטן, עוגות טבעוניות, כל העוגות כשרות בהשגחת הרבנות מודיעין.
נשמח להיות חלק מהשמחה שלכם!!
להתראות בשמחות!

צרו קשר עם שורוגה – עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!