שוגרלה עוגות חתונה

לוגו של שוגרלה
הבעות השמחה וקריאות ההתפעלות של בעלי השמחה כשהם מקבלים לידיהם את העוגה, מוכיחים לי מידי יום כי בחרתי נכון! העוגות שאני מכינה עשויות כולן מחומרים איכותיים ביותר, ללא חומרים משמרים או תוספות מלאכותיות. טעמה של עוגת החתונה לא פחות חשוב מהמראה ומהעיצוב שלה. היכונו לחוויה מתוקה... עוגה מעוצבת תהפוך את האירוע שלכם לכזה שאי אפשר לשכוח!

הבעות השמחה וקריאות ההתפעלות של בעלי השמחה כשהם מקבלים לידיהם את העוגה, מוכיחים לי מידי יום כי בחרתי נכון! העוגות שאני מכינה עשויות כולן מחומרים איכותיים ביותר: קקאו משובח, שוקולד איכותי, תפוזים טריים, אגוזים טחונים ועוד. ללא חומרים משמרים או תוספות מלאכותיות. הציפוי, הדמויות והקישוטים עשויים מבצק סוכר וכולם מתוקים ואכילים. 

חביבה מור מאז ומעולם אהבה את המטבח: לבשל, לאפות ולהכין מנות טעימות גרמו לי לעונג ולהנאה. בד בבד, עסקה כל חייה באומנות: פיסול, ציור, מגזרות נייר, רקמה ועוד. שילוב של שניהם ביחד מהווה עבורה את פסגת ההנאה והיצירה. ומתוך האהבה הזאת נולדה שוגרלה – סטודיו ביתי לעיצוב עוגות לאירועים ושמחות.

כל זוג שמתחתן רוצה שעוגת החתונה באירוע שלו תהיה מיוחדת, טעימה ובעיקר, יחידה במינה. עוגת החתונה איננה רק מנה אחרונה בסוף החתונה, אלא אלמנט אומנותי אכיל המשמש כמוקד התעניינות ומפאר את האירוע כולו. כלות רבות חולמות על העוגה המושלמת, זו שתהפוך את החתונה שלהן לבלתי נשכחת. חיתוך העוגה הוא בדרך כלל הטקס האחרון בחתונה ואתם בוודאי רוצים שהאורחים שלכם יסיימו את האירוע עם "טעם טוב בפה"…

טעמה של עוגת החתונה לא פחות חשוב מהמראה ומהעיצוב שלה. בחרו בטעם שאתם אוהבים ושאורחי החתונה יאהבו.

היכונו לחוויה מתוקה… עוגה מעוצבת תהפוך את האירוע שלכם לכזה שאי אפשר לשכוח!

הסטודיו של "שוגרלה" נמצא בישוב יד בנימין. 10 דקות מגדרה, על כביש 3 ( לכיוון צומת ראם).

כל העוגות כשרות. ניתן להזמין גם כשר למהדרין.

צרו קשר עם שוגרלה עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!