עוגתא עוגות חתונה

לוגו של עוגתא
עוגתא היא התגשמות של חלום מתוק, שתחילתו בתשוקה לאפייה ובבילוי שעות על גבי שעות במטבח והמשכו בהתמקצעות בבצק סוכר. כל עוגה בעוגתא היא עולם שלם. עוגות החתונה שלנו הן גבוהות, מרשימות וחגיגיות במיוחד, כי יום מיוחד דורש עוגה מיוחדת. חשוב לנו שתקבלו בדיוק את העוגה שעליה חלמתם, בדיוק בזמן לאירוע שלכם, בחיוך ובהנאה.

עוגתא היא התגשמות של חלום מתוק, שתחילתו בתשוקה לאפייה ובבילוי שעות על גבי שעות במטבח והמשכו בהתמקצעות בבצק סוכר. המקום בו התחברו באופן מופלא גם הכישרונות וגם האהבות שלנו הפך לבית מאפה אינטימי, מקצועי ומיומן המלווה חוגגים בשמחות, מפתיע, משמח ומחמם את הלב ואת הבטן.

כל עוגה בעוגתא היא עולם שלם. מתחילה בחומרי גלם מעולים ונאפית באהבה תוך תשומת לב לכל פרט בדרך לטעם מושלם. אחר כך מגיעים העיצוב, הדמיון, היצירתיות, הדיוק והפיסול המוקפד, בדרך להפתיע עוד זוג מאושר ולהפוך עוד חתונה לכזו שאי אפשר לשכוח.

עוגות החתונה שלנו הן גבוהות, מרשימות וחגיגיות במיוחד, כי יום מיוחד דורש עוגה מיוחדת. נשמח להכין עבורכם עוגה שתעלה על כל דמיון.

אנו גאים בעיצובים המרשימים של העוגות שלנו ומשקיעים בהם את כל הלב והנשמה. העוגות שלנו הן עוגות בחושות מעולות, עשויות מחומרים משובחים תוך הקפדה על איכות ועל טריות. לא פחות ממקצוענות ביצירת העוגה, חשוב לנו השירות המצוין והיחס האישי לכל לקוח. חשוב לנו שתקבלו בדיוק את העוגה שעליה חלמתם, בדיוק בזמן לאירוע שלכם, בחיוך ובהנאה.

זה הסוד של עוגתא – יחס אינטימי ואישי עם מקצוענות גדולה עטופים באהבה.

חשוב לנו לתת מענה גם לבעלי צרכים מיוחדים ולכן ניתן להזמין אצלנו עוגות ללא גלוטן, עוגות ללא ביצים וללא חלב.

עוגתא ממוקמת במודיעין ומקבלת הזמנות מכל הארץ. כל העוגות כשרות בהשגחת הרבנות מודיעין. להתראות בשמחות!

צרו קשר עם עוגתא עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!