עוגות ברון – עוגות חתונה

לוגו של עוגות ברון
הסוד של עוגות ברון הוא ייצור עוגה איכותית לפי דרישה, כאילו עשיתם אותם במו ידיכם! כל העוגות מיוצרות ידנית מרכיבים איכותיים ויצירתיות המשלבת טעמים מיוחדים וצורות חדשות, והם אשר משווים את המראה והטעם הביתיים לעוגה. תוכלו לחוש באהבה שהכנסנו בכל פעם שתחתכו פרוסה מעוגת ברון. אנו אוהבים עוגות, ואוהבים אנשים שאוהבים עוגות.

הסוד של עוגות ברון הוא ייצור עוגות איכותיות לפי דרישה, כאילו עשיתם אותם במו ידיכם! כל העוגות מיוצרות ידנית מרכיבים איכותיים ויצירתיות המשלבת טעמים מיוחדים וצורות חדשות, והם אשר משווים את המראה והטעם הביתיים לעוגה. עובדי מפעל ברון משקיעים בעוגות את אותה האהבה אשר עקרת הבית משקיעה באפיית העוגה בביתה. תוכלו לחוש באהבה שהכנסנו בכל פעם שתחתכו פרוסה מעוגת ברון.

המתכונים הייחודיים שלנו מאפשרים לכם לחוש את מלוא קסם הטעם של עוגות ברון. העוגות מיוצרות במגוון של צורות ומידות – ותמיד תוכלו לבחור את השילוב המתאים של טעם, צורה, משקל ומחיר. לכל חתונה ולכל כמות משתתפיו – יש עוגה של ברון! עוגות החתונה המעוצבות שלנו הן גולת הכותרת שלנו ואנו גאים בכך. הן לא רק יפות אלא גם טעימות. אצלנו מקשטים את העוגות בשוקולד, קרמים על בסיס חמאה ושמנת, אגוזים טבעיים, מרמלאדה מיוחדת וכד’ – אשר תורמים לטעמה המיוחד של העוגה שהזמנתם ונראים כפי שרציתם! החלטנו שלא לקשט את העוגות בבצק סוכר (מטעמים בריאותיים, אך בעיקר מפני שבצק הסוכר פוגם בטעם העוגה).

אנו אוהבים עוגות, ואוהבים אנשים שאוהבים עוגות. לכן, אנו שמחים להשקיע בכל עוגה שאנו מייצרים כאילו היא החשובה ביותר, ובטוחים שגם אתם תאהבו את עוגת החתונה המצויינת שלנו!

חברת ברון היא מפעל לייצור עוגות אשר נוסד בשנת 1999 בחולון, כאשר החזון היה ונותר עד היום להקדיש את המפעל לייצור עוגות ודברי מתיקה לפי המרשמים הביתיים.

לעוגות ברון יש 4 חנויות מפעל/בתי קפה באזור המרכז והדרום. ישנה כשרות של רבנות חולון.

צרו קשר עם עוגות ברון – עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!