עוגאיה עוגות חתונה

לוגו של עוגאיה
בעוגאיה מזמינים אתכם לטעום מהשילוב המתוק של עוגות ואומנות. איה, יוצרת העוגות המיוחדות, מקדישה את מלוא כשרונה בעיצוב ופיסול העוגות. ניתן להזמין עוגות בעיצוב אישי ומיוחד, לשלב על העוגות תמונה אכילה וכן אלמנטים מפוסלים מבצק סוכר. העוגות מרשימות ולא פחות חשוב – טעימות.

בעוגאיה מזמינים אתכם לטעום מהשילוב המתוק של עוגות ואומנות. איה, יוצרת העוגות המיוחדות, מקדישה את מלוא כשרונה בעיצוב ופיסול העוגות.

ניתן להזמין עוגות בעיצוב אישי ומיוחד, לשלב על העוגות תמונה אכילה וכן אלמנטים מפוסלים מבצק סוכר. העוגות מרשימות ולא פחות חשוב – טעימות.

עוגאיה היא חנות קטנה ומטריפה במרכז הוד השרון בהנהלת איה תמם-רובינשטיין אשר מזמינה אתכם לחוויה רב חושית באווירת חו"ל. את הידע הרב רכשה איה בקורסים בארץ ובעולם. היא השתתפתה בתחרויות בינלאומיות, ייצגה את ישראל וזכתה בפרסים בקטגוריות עיצוב עוגות יוקרתיות. עוגאיה מתמחה בקאפקייקס ועוגות מעוצבות. בסטודיו ניתן למצוא מגוון מוצרים כגון: נייר אכיל להדפסה על עוגות יום הולדת, אביזרי אפייה, סוכריות ומגוון רב של אלמנטים לעיצוב עוגות. בסטודיו מתקיימות סדנאות מקצועיות למבוגרים, נוער וילדים – על טהרת בצק סוכר, זילוף ועיצוב העוגות.

צרו קשר עם עוגאיה עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!