יפעת פרי דפנא עוגות מעוצבות

הלוגו של יפעת פרי דפנא
יש לי מזל. אני עוסקת בתחום שמח. כזה שמכין עוגות לפי מידה ונושא לאירוע משמח. ניתנת לי ההזדמנות להתחבר בכל פעם מחדש לשמחתם של אנשים ולחלוק איתם את רגעי האושר שלהם, להוסיף להם עוד חלק לאירוע ולחגיגה ולהיות נוכחת ברגעים האינטימיים והכיפיים שלהם.

זה תמיד מרגש אותי להביא עוגת חתונה לטקס המיוחד. כולם יפים, כולם נוצצים, ישנה המולה, התרגשות, חתן וכלה, הורים, משפחה, חברים, מוזיקה, הרבה אוכל ועוגת חתונה מעוצבת אחת. העוגה מקבלת מקום מיוחד משלה וטקס החיתוך תמיד מעורר עוד שמחה וכיף לאירוע.

בסטודיו של יפעת העוגות נאפות עם חומרי הגלם הטובים ביותר, תוך תשומת לב מיוחדת לטעם העוגה ולקרמים העוטפים אותה עוד לפני שלב העיצוב. ניתן לבחור את סוג העוגה ואת הקרם שימרח מבין השכבות.

רק לאחר ציפוי וכיסוי העוגה, יפעת ניגשת למלאכת העיצוב עצמה וזאת על פי הנושא של האירוע תוך התייחסות לחוגגי השמחה, האווירה והמסר שרוצים ליצור ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר כגון- צבעים, גודל העוגה והתחתית עליה תעמוד העוגה, מיקומה באירוע והתייחסות לטקס החיתוך של העוגה.

עוגות חתונה מבצק סוכר, עוגות קומות מעוצבות, עוגות שעושות את האירוע!

אצל יפעת תוכלו להזמין עוגה מעוצבת ומתוקים מסוגים שונים לכל סוגי האירועים או ללמוד באחת מהסדנאות שלה בתחום של עוגות מעוצבות, הפעלות לימי הולדת לילדים, סדנאות למסיבת רווקות, סדנאות בישול ואפיה לילדים ולמבוגרים. בנוסף לאהבתה הגדולה לעיצוב עוגות, יפעת מעצבת גם כלי קרמיקה מיוחדים שניתן לרכוש כמעמד לעוגה או לכל שימוש אחר.

הסטודיו נמצא במושב משמרת ליד תל מונד ומשלוחים נעשים לרוב חלקי הארץ.

ישנה תעודת כשרות לעוגות מעוצבות- עוגות חלביות ועוגות פרווה.

צרו קשר עם יפעת פרי דפנא עוגות מעוצבות

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!