עוגות חתונה של זהבה הולצמן

הלוגו של העוגות של זהבה
זהבה הולצמן היא ממעצבות העוגות הוותיקות בארץ, עם ניסיון של 25 שנה בתחום. האפשרויות לא מוגבלות והשמים הם הגבול מבחינת צורת ועיצוב העוגה. אני מאוד אוהבת שמאתגרים אותי. אני מעניקה באהבה רבה תשומת לב ומעצבת עוגות בהתאמה אישית לכל לקוחה ולקוח. אשמח להכין לכם את עוגת חלומותיכם לפי הזמנה אישית.

האפשרויות לא מוגבלות והשמים הם הגבול מבחינת צורת ועיצוב העוגה. אני מאוד אוהבת שמאתגרים אותי. אני מעניקה באהבה רבה תשומת לב ומעצבת עוגות בהתאמה אישית לכל לקוחה ולקוח. אשמח להכין לכם את עוגת חלומותיכם לפי הזמנה אישית.

זהבה הולצמן היא ממעצבות העוגות הוותיקות בארץ, עם ניסיון של 25 שנה בתחום עיצוב עוגות עם בצק סוכר, זילופים וניפוח סוכר. זהבה למדה והתמחתה בתחום באנגליה.

זהבה משלבת בעוגות החתונה עיצובים חדישים תוך התחשבות בדרישות וחזונם של החתן והכלה. לפני כל הזמנה של עוגת חתונה, מתייעצים עם הזוג לגבי הטעם המועדף עליו. כשבועיים לפני האירוע הזוג מוזמן לטעימות. מתוך 10 הטעמים האפשריים, בוחרים 3 שהכי מצאו חן בעיניכם ואתם רוצים לטעום ולאחר הטעימות מחליטים על טעם אחד וסופי.

זהבה הקימה ומנהלת את "המרכז לאומנות הסוכר", בית הספר הראשון בארץ לאומנות הסוכר. היא הוציאה חוברות, ספרים ואף DVD להדרכה בבצק סוכר ולימוד טכניקות זילוף.

אנחנו נדאג לקחת את העוגה לאולם, לסדר ולקשט את השולחן. ואתם? לא צריכים לדאוג לכלום.

הסטודיו ממוקם בחולון אבל יש אפשרות לפגישה כולל טעימות גם בת"א, מזכרת בתיה ואפילו בבית הלקוח או באולם האירועים.

ישנה אפשרות לעוגות לדיאבטים- ללא סוכר. כמובן שהציפוי עשוי מבצק סוכר אך יש לנו עוד אופציות לצפות את העוגה מלבד בצק סוכר. כל העוגות כשרות פרווה למהדרין.

 

 

 

צרו קשר עם עוגות חתונה של זהבה הולצמן

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!