הכי מתוק שיש – עוגות חתונה

לוגו של הכי מתוק שיש
את החלום הראשון שלי עיצבתי עבור הילדים שלי, עוגת יום הולדת מבצק סוכר. לא הכי מקצועית, לא הכי ישרה, אבל אוי.. המבט של הילדים שלי כאשר הדמות שהם אוהבים נצבה מולם היה שווה הכל. אני מאמינה שעוגת בצק סוכר צריכה להיות טעימה בדיוק כמו שהיא יפה, ולכן כאשר אני מכינה עוגה עבורך אני משתמשת באותם חומרים בהם אני משתמשת עבור המשפחה שלי – חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בשוק.

שמי שני צולפה ואני מעצבת חלומות מבצק סוכר.

את החלום הראשון שלי עיצבתי עבור הילדים שלי. עוגת יום הולדת מבצק סוכר, לא הכי מקצועית, לא הכי ישרה, אבל אוי.. המבט של הילדים שלי כאשר הדמות שהם אוהבים נצבה מולם היה שווה הכל.
זו הייתה הנקודה בה בחרתי להפוך את התחביב למקצוע, ולמדתי, העמקתי והתמקצעתי במגוון של טכניקות ומיומנויות של עיצוב בבצק סוכר.

אני מאמינה שעוגת בצק סוכר צריכה להיות טעימה בדיוק כמו שהיא יפה, ולכן כאשר אני מכינה עוגה עבורך אני משתמשת באותם חומרים בהם אני משתמשת עבור המשפחה שלי – חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בשוק.

אני מזמינה אתכם לאתגר אותי, לגלות לי את החלומות הכמוסים שלכם ואני מבטיחה לעשות כל שביכולתי על מנת להגשים אותם תוך הקפדה על אסתטיקה, טעם ונוחות. הרעיון הוא כמובן לבחור עוגה שתתאים לעיצוב אשר בני הזוג רוצים לספק לאירוע, וכמובן שהיא צריכה להיות בטעם מיוחד וייחודי.

 

מלבד עוגות חתונה, אני מתמחה בעיצוב חווית יום הולדת שלמה: שולחן מעוצב לפי קונספט נבחר, עוגה מעוצבת, עוגיות, קאפקייקס, ממתקים והפיסול, העיצוב בבצק סוכר עצמו. הניסיון הרב שלי מאפשר לי ללמד סדנאות עיצוב בבצק סוכר ולעשות הפעלות לימי הולדת בבצק סוכר וזאת אני עושה בשמחה, משתפת מהידע הרב שלי, בסבלנות, ומתוך אמונה שכאשר החוויה חיובית התוצאה נראית בהתאם.

אשמח להגשים את החלום שלך בצורה, בטעם ובאיכות. הכי מתוק שיש – לעצב עוגות להגשים חלומות!

צרו קשר עם הכי מתוק שיש – עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!