הילה אופה מאהבה

לוגו של הילה אופה מאהבה
מאז שאני זוכרת את עצמי אני אופה. הלקוחות הראשונות שלי היו כמובן בנותיי, שביום הולדתן " הזמינו" עוגת יום הולדת מפוארת פרי דמיונן.  תגובות ההתפעלות של כולם לא אחרו לבוא וגם ההזמנות לעוד עוגות נוספות שונות ומגוונות.  טעם טוב – משאיר זיכרון מתוק… אשמח להגשים גם לכם חלום מתוק.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אופה. עוד כילדה ביליתי שעות במטבח של אימי ואפיתי עוגות ועוגיות, ניסיתי מתכונים שונים ונהנתי ליצור דברים חדשים ומפתיעים לבני משפחתי ולחברים.

בשנים האחרונות התעוררה בי שוב "התשוקה" לאפיה והחלטתי ללמוד קונדיטוריה באופן מקצועי. הלקוחות הראשונות שלי היו כמובן בנותיי, שביום הולדתן " הזמינו" עוגת יום הולדת מפוארת פרי דמיונן. תגובות ההתפעלות של כולם לא אחרו לבוא וגם ההזמנות לעוד עוגות נוספות שונות ומגוונות. אז…עזבתי את עבודתי הקבועה והחלטתי להגשים את חלומי.

כיום אני אופה עם המון אהבה עוגות ועוגיות ביתיות בהזמנה אישית, מעצבת עוגות בבצק סוכר ובקרם, מציירת על עוגיות ויוצרת זרים מתוקים, בר מתוק, סדנאות יצירה מתוקה ובעיקר נהנית מכל רגע לשמח ולרגש את לקוחותיי. חשוב לי לציין שהעוגות לא רק יפות למראה – הן גם טעימות, אני מקפידה לעבוד עם חומרי גלם איכותיים ומשובחים כוון שאני מאמינה שטעם טוב – משאיר זיכרון מתוק… אשמח להגשים גם לכם חלום מתוק

 

 

צרו קשר עם הילה אופה מאהבה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!