הבית של יעל עוגות חתונה

עוגת חתונה של הבית של יעל
כל מי שמכיר אותי יודע שאהבתי הגדולה מאז ומתמיד היא לראות מישהו מחייך ומאושר למראה עוגות מעוצבות ומיוחדות שקיבל מעשה ידיי. העוגות המעוצבות מקבלות תשומת לב מיוחדת ונעשות עם המון המון אהבה, רגש, סבלנות, דמיון, ניסיון עשיר ומקצועיות, כשמטרתי העיקרית היא להגשים חלום. לכן... תבחרו חלום ואני אהפוך אותו לעוגה!

שמי יעל אליהו, בעלת "הבית של יעל"- סטודיו בוטיק המתמחה בעיצוב עוגות ועוגיות מיוחדות.
כל מי שמכיר אותי יודע שאהבתי הגדולה מאז ומתמיד היא לראות מישהו מחייך ומאושר למראה עוגות מעוצבות ומיוחדות שקיבל מעשה ידיי.

עם בצק הסוכר (עוגות סוכר) נפגשתי לפני כ7 שנים,  ומיד פרחה אהבה ענקית ששילבה את האהבתי לאמנות ולאפייה יחד… העוגות המעוצבות מקבלות תשומת לב מיוחדת ונעשות עם המון המון אהבה, רגש, סבלנות, דמיון, ניסיון עשיר ומקצועיות,  כשמטרתי העיקרית היא להגשים חלום. לכן… תבחרו חלום ואני אהפוך אותו לעוגה!

מרכז העניינים באירוע תהיה העוגה המיוחדת שלכם… העוגה תעוצב למעשה בדיוק לפי חלומכם – סטנדרטי או מופרע – רק תגידו… הדמויות על העוגה מפוסלות בעבודת יד ויותאמו לדמותכם או לאיך שהייתם רוצים להראות…
ניתן גם להתאים דמויות של חיות לבושות בבגדי חתונה ועוד..

אפשר להזמין גם דמויות חתן כלה ללא העוגה, זרי כלה מסוכר, מרכזי שולחן- פרחים מתוקים או אגרטל עוגיות ומתנת אישיות מתוקות לאורחים. בבית של יעל תמצאו גם עוגיות מעוצבות וטעימות, דפים אכילים מצוירים בעבודת יד, סוכריות מעוצבות בבצק סוכר וסדנאות בנושאים שונים.

משלוחים לרוב חלקי הארץ.

צרו קשר עם הבית של יעל עוגות חתונה

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!