אודליה עוגות מגשימות חלום

לוגו של אודליה
העיסוק בעיצוב עוגות מהווה עבורי השילוב האולטימטיבי בין שתי אהבות גדולות שלי – האפייה והיצירה. אני נהנית לקחת חלק בשמחותיהם של אנשים ולשמח אותם בעוגה ה"תפורה" אישית לטעמם וחלומם. היכרותי עם בצק הסוכר החלה ב1990, כשהחלטתי לאפות ולעצב בעצמי את עוגת החתונה שלי ושל בעלי. ב2004 הקמתי את "עוגות מגשימות חלום". מזמינה אתכם לעולם המתוק שלי.

העיסוק בעיצוב עוגות מהווה עבורי השילוב האולטימטיבי בין שתי אהבות גדולות שלי – האפייה והיצירה. אני נהנית לקחת חלק בשמחותיהם של אנשים ולשמח אותם בעוגה ה"תפורה" אישית לטעמם וחלומם.

היכרותי עם בצק הסוכר החלה ב1990, כשהחלטתי לאפות ולעצב בעצמי את עוגת החתונה שלי ושל בעלי. במשך השנים השתלמתי בלימודים מקצועיים בתחום עיצוב העוגות ועבודה עם בצק סוכר אצל מיטב המדריכים בארץ ובאנגליה ועיצבתי עוגות כתחביב, לימי הולדת לילדי ובחתונות של בני משפחתי.

ב2004 החלטתי להפוך את התחביב למקצוע ועיסוק מרכזי והקמתי את "עוגות מגשימות חלום". במשך השנים הכנתי עוגות לאירועים מתוקשרים כגון 60 שנה להכתרתה של מלכת אנגליה אליזבת ועוגות לפרסומות בטלוויזיה. ב2015 הקמתי את בית הספר לאמנות מתוקה הממוקם ברעננה, שם אני מעבירה קורסים וסדנאות.

מזמינה אתכם לעולם המתוק שלי.

 

 

צרו קשר עם אודליה עוגות מגשימות חלום

טלפון: הצג טלפון

גיליתם טעות? הפרטים לא נכונים? אל תחכו, ספרו לנו מיד!