תאריך: יולי 25, 2017

שלום רב, שמי רויטל הוטניק. את עוגת החתונה המדהימה שהייתה לנו אי אפשר היה לפספס. עוגת קומתיים, כאשר החלק התחתון עגול ומעליו חלק מרובע. העוגה הייתה בצורת מיטה ועליה חתן וכלה בדמותנו, ולרגלינו כלבת פודל. על גבי הברכיים של החתן הייתה חתולה. בחלק התחתון היה שלט: A NEW FAMILY WAS BORN. אחת העוגות המדהימות.

ענבל המעצבת הייתה נעימה, מקסימה, מדוייקת ועשתה פשוט עוגה שמיימית. התהליך היה כזה: סיפרתי לענבל על הרעיון של המיטה שמשלב אותנו ואת בעלי החיים שלנו. שלחתי לה תמונות שלנו ודיברנו על צבעים וסגנון. מה אני אגיד לכם – עוגה יותר מדוייקת, מלאה בפרטים קטנים וטעימה עדיין לא ראיתי. ענבל הייתה קשובה אלי, נעימה, אחראית ועשתה עבודה פשוט מדהימה.

בנוסף, העוגה הייתה מורכבת משתי עוגות בטעמים שונים – החלק של המיטה היה בטעם וניל קוקוס והחלק התחתון שוקולד עם וניל ודובדבנים. את הטעמים בחרתי מתוך מבחר אדיר שענבל שלחה לי.

הדבר שהכי הדהים אותי זה שלמרות שהעוגה הייתה פרווה היא הייתה טעימה להפליא. דאגנו להביא את העוגה לרחבת הריקודים, לחתוך ולכבד את כולם. זה היה יותר טעים מהקינוחים של המקום. אחרי החתונה לקחנו את שאריות העוגה למשפחות וזה עדיין נשאר טרי וטעים גם 4 ימים אחרי.

בחירה מצויינת. אני ממליצה בחום בחום בחום.

לחצו כאן בכדי להיכנס לעמוד של נוגט עוגות מעוצבות

 
 

עוגת חתונה של נוגט